Planering spelarutbildning

Planering 2021 (Kallelser skickas via e-post, inga trupper publiceras här)

8-10 juli VFF:s lägervecka Ulricehamn
     
13-15 aug Västsvenska Utbildningslägret Uddevalla
     
Okt/nov Öppna träningar Flera platser
     
Nov Distriktslagsturnering SM Plats ej klar

 

Planering 2021 (Kallelser skickas via e-post, inga trupper publiceras här)

8-10 juli VFF:s lägervecka Ulricehamn
     
13-15 aug Västsvenska Utbildningslägret Uddevalla
     
Okt/nov Öppna träningar Flera platser
     
Nov Distriktslagsturnering SM Plats ej klar

Planering 2021 (Kallelser skickas via e-post, inga trupper publiceras här)

Inbjudan öppna träningar under våren

27-mar Öppen träning Skövde
10-apr Öppen träning  
17-apr Öppen träning  
     
     
27-mar Öppen träning Borås
10-apr Öppen träning  
17-apr Öppen träning  
     
     
11-apr Öppen träning Vara
18-apr Öppen träning  
25-apr Öppen träning  
     
     
28-mar Öppen träning Vänersborg
11-apr Öppen träning  
18-apr Öppen träning  
     
     
02-maj Internmatch* Vårgårda
     
13-16 maj Regionlat Utvecklingsläger Uddevalla
     
8-10 juli VFF:s lägervecka Ulricehamn

*Begränsat antal platser.

Observera att ändringar kan ske av datum och platser samt restriktioner gällande Covid-19.

Planering 2021 (Kallelser skickas via e-post, inga trupper publiceras här)

Inbjudan öppna träningar under våren

27-mar Öppen träning Skövde
10-apr Öppen träning  
17-apr Öppen träning  
     
     
27-mar Öppen träning Borås
10-apr Öppen träning  
17-apr Öppen träning  
     
     
11-apr Öppen träning Vara
18-apr Öppen träning  
25-apr Öppen träning  
     
     
28-mar Öppen träning Vänersborg
11-apr Öppen träning  
18-apr Öppen träning  
     
     
01-maj Internmatch* Vårgårda
     
13-16 maj Regionlat Utvecklingsläger* Uddevalla
     
8-10 juli VFF:s lägervecka Ulricehamn

*Begränsat antal platser.

Observera att ändringar kan ske av datum och platser samt restriktioner gällande Covid-19.

Flickor födda 2005

Oskar Wetterling
Vänersborg
oskar.wetterling@gmail.com 
0703-98 76 34

Karin Holgersson
Skövde
k.e.holgersson@gmail.com
0703-50 76 26

Morgan Staf
Hällingsjö
morgan.staf@hotmail.com
0734-48 25 10

Pojkar födda 2005

Fredrik Bengtsson
Trollhättan
fredrik.bengtsson@kunskapsforbundet.se
0765-26 06 20

Johan Persson
Skara
johanpersson7@hotmail.com
0730-50 70 05

Fredrik Samuelsson
Borås
fredrik@oscarofsweden.se
0705-97 09 15

Flickor födda 2006

Thomas Hjalmarsson
Källby
thomashj75@gmail.com
0733-30 88 33

Katti Ölvebo
Herrljunga
kattiolv@hotmail.com
0706-17 40 22

Oscar Gustavsson
Skövde
oscargus94@gmail.com
0702-39 28 58

Pojkar födda 2006

Anders Svensson
Lidköping
anders.svensson@essunga.se
0709-44 89 55

Patrik Widell
Vara
Patrik.Widell@benders.se
0701-68 71 50

Ingemar Andersson
Lidköping
Wingis@live.se

Kommande spelarutbildning Västergötland

  • Huvudsponsor Länsförsäkringar
  • Materialleverantör Craft